Hakkımızda

Daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam

Doğada Sağlık, insanların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Gençlerinizde olsun, çalışan bir kadın ya da yedekte yürümeye başlayan çocuğu olan bir anne; sizin için bir şeyimiz var.

Doğada Sağlık, güzellik, sağlık ve zindelik konusundaki en son güncellemeler, ipuçları ve kaynaklar ile günümüz kadınları için en çok önem taşıyan tüm konular için tercih edilen yer. İster güvenilir bir uzmandan, isterse bir DIY eğitiminden bir öneri olsun, her şeyi hallettik.

Sağlık ve Zindelik, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Makyaj, Saç Stilleri ve Moda konularına odaklanıyoruz. Yeni yaklaşımımız ve iyi araştırılmış, bilgilendirici ve güvenilir içeriğimiz sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki kadınlara daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için ilham vermeyi ve onları donatmayı amaçlıyoruz.

Tıbbi gözden geçirenler, içeriğin doğruluğunu ve alaka düzeyini kontrol eder ve içeriğinin kullanıcı merkezli olduğundan emin olur. Ayrıca araştırma ve uygulamalı klinik uygulamalardaki farklı deneyimlerine ve geçmişlerine dayanarak makalelere benzersiz bakış açıları eklerler.